Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Україна, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, буд. 110
Україна, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, буд. 110
Телефони: +38(050)0359799 +38(098)5944102
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб-Нд: замовлення на сайті, зроблені в ці дні, обробляються в першу чергу в понеділок
Фактична адреса підприємства:
Україна, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, буд. 110

Електронна пошта:
sales@knapknap.com.ua
Телефони: +38(050)0359799
+38(050)0359799 +38(098)5944102 Замовити дзвінок

Як створити кабінет у своїй оселі за один день

Як створити кабінет у своїй оселі за один день

Коронавірусна пандемія започаткувала тренд на віддалену працю. Сьогодні мільйони людей віддають перевагу роботі з дому, однак для продуктивності необхідно облаштувати гармонійний дизайн робочого кабінету. Для вирішення цього завдання потрібен покроковий план. Як перетворити будь-яке приміщення на функціональний простір, який створюватиме комфорт та затишок?

Організація особистого кабінету вдома

Для початку треба вибрати, яке приміщення стане основою для робочого простору. Оптимальним варіантом є облаштувати одне з житлових приміщень у багатокімнатній квартирі чи приватному будинку. Однак не всі мають у розпорядженні достатню площу. Тому власники однокімнатних квартир можуть створити кабінет на балконі або лоджії.

Важливими складовими створення затишного робочого простору виступають наступні дії:

  1. встановити письмовий стіл з полицями, на якому буде достатньо місця для розміщення ноутбука, робочих матеріалів, освітлювальних приладів тощо – для ергономічного використання квадратних метрів чудово підходить стіл-трансформер з розкладним механізмом;
  2. облаштувати вікна, щоб можна було забезпечити приміщення достатньою кількістю природного світла – для регулювання затемнення встановлюють штори або жалюзі;
  3. утеплення стін та підлоги, встановлення опалювальних приладів, системи кондиціонування – для комфортної роботи в будь-яку погоду важливо створити у робочому кабінеті оптимальний температурний режим та рівень вологості;
  4. облицювання стін – для вирішення цієї задачі використовують матеріали спокійних відтінків, щоб нічого не відволікало від роботи.

Дизайн та облаштування робочого кабінету мають націлювати не продуктивну роботу. Тому в інтер’єрі відмовляються від використання яскравих кольорів, візерунків. Пастельна кольорова гама, класичні тони – ідеальний варіант для того, щоб можна було зосередитись на робочих процесах.

Якщо робоче місце облаштовується в рамках іншого приміщення, то слід потурбуватись про зонування простору. Кімнату розділяють на зони таким чином, щоб письмовий стіл з шухлядами розташовувався якнайдалі від ліжка, дивану, спортивного куточка та інших предметів, які призначені для відпочинку та розваг. Грамотне зонування дозволить зосередитись, сформувати робочу атмосферу для нових звершень.

Дизайнерські особливості робочого кабінету

Дизайн кабінету для вирішення робочих завдань базується на створенні затишного простору, в якому можна налаштуватись на продуктивну працю. Цьому сприяє використання наступних елементів:

  • шпалери або шпаклювання стін спокійними кольорами – блакитний, бежевий, рожевий, сірий якнайкраще підходять для роботи без емоційного впливу на психіку;
  • підлога з темною колірною гамою – ламінат, лінолеум або паркетну дошку можна утеплити;
  • точкові та настільні світильники, щоб локально освітити робочу зону – віддавати перевагу слід холодному освітленню, яке не напружує зорову систему навіть при тривалому використанні;
  • жалюзі на вікнах, щоб за потреби можна було мінімізувати вплив сонячного світла та усамітнитись (що особливо актуально для квартир на нижніх поверхах).

Для облаштування функціональних меблів перевагу віддають елементам класичного стилю в сучасній інтерпретації. Активно використовуються смарт-меблі трансформери, які можуть об’єднувати в собі функції одразу кількох меблевих елементів та сприяти економії дорогоцінних квадратних метрів.

Важливим для робочого кабінету є облаштування організованої системи зберігання, щоб швидко можна було знайти потрібні матеріали, підручники, книги тощо. Для цієї цілі відмінно підходить полиця для документів від виробника Knap Knap. Вона може складатись з 4-8 полиць, використовуватись не тільки як офісний стелаж, але й для розміщення квітів, зберігання взуття.

Розміщення офісної техніки в робочому кабінеті

Сьогодні важко уявити продуктивну роботу без персонального комп’ютера або ноутбука. Потрібен розкладний стіл для ноутбука з міцною та стійкою стільницею. Конструкція з ламінованих деревостружкових плит забезпечить відмінний захист від температурних коливань, потрапляння вологи та механічних пошкоджень.

При виборі конструкції робочого стола слід орієнтуватись на персональні запити. Можна вибрати звичайну модель або рішення з додатковими відкритими полицями або закритими шухлядами. Це дозволить завжди мати під рукою необхідні елементи, не відволікатись від роботи для їхнього тривалого пошуку. Кількість шухляд та полиць може визначатись індивідуально.

Якщо використовується персональний комп’ютер, то потрібен спеціальний стіл з великою боковою полицею для встановлення системного блоку. Це необхідно, адже його розміщення на стільниці буде захаращувати простір та заважати, а безпосередньо на підлозі – сприяти накопиченню пилу та бруду, швидкій необхідності чистити внутрішні компоненти.

Ключові характеристики, які визначають комфортне робоче місце – функціональні ергономічні меблі, спокійні кольори облицювання, холодне освітлення та ефективне зонування простору. Облаштування кабінету для роботи потребує особливого підходу, щоб створити атмосферу, в якій ніщо не буде відволікати від виконання проєктів. При виборі меблів віддають перевагу рішенням з механізмами трансформації, щоб ефективно використовувати вільне місце.

В робочий кабінет можна перетворити вітальню, спальню та навіть лоджію, якщо грамотно підійти до ремонту. При реалізації цього завдання краще звернутись до професійних дизайнерів та брендів, які пропонують функціональні та зносостійкі меблі. Тоді можна буде спокійно працювати з дому, не витрачаючи часу на відвідування багатолюдного офісу або коворкінгу. Віддалена робота – сучасний тренд, який стає популярнішим завдяки відповідальному підходу до ремонтних робіт та використанню сучасних дизайнерських рішень.

Коментарі