Якісний та функціональний стіл-трансформер дарує користувачам низку переваг, через що перебуває в трендах на меблевому ринку. Додавання розкладного механізму розширює можливості застосування моделі, однак потребує особливого ставлення. Перед початком експлуатації потрібно ознайомитись з правилами та розказати всім мешканцям будинку, як безпечно розкладати стіл-трансформер. Особливо це стосується дітей.
Правила безпечного та комфортного розкладання стола-трансформера
Щоб користуватись столом-трансформером без травм та виникнення неприємних ситуацій, потрібно дотримуватись наступних рекомендацій:
- перед розкладанням ознайомитись з інструкцією по експлуатації, яку зазвичай пропонує виробник (на нашому сайті ви можете знайти відео, яке демонструє особливості трансформації);
- не довіряти складання та розкладання меблів дітям, якщо вони не мають чіткого розуміння особливостей стола-трансформера;
- використовувати спеціальні ручки та ніші, які розміщені на корпусі для зручного розкладання меблів;
- уникати тягання по підлозі моделей, які не обладнані вбудованими коліщатами, адже це може призвести до появи подряпин та інших пошкоджень на підлоговому покритті.
Щоб користуватись столом-трансформером не потрібно володіти спеціалізованими знаннями і бути кваліфікованим фахівцем в певній сфері. Достатньо засвоїти правила користування столом-трансформером, що потребуватиме лише кількох хвилин вашого часу. Така проста дія унеможливить ексцеси та дозволить отримати від меблів виключно позитивні враження.
Догляд за столами-трансформерами
Столи-трансформери з нашого каталогу виготовлені з ламінованих деревостружкових плит (ЛДСП), деякі моделі мають металеві компоненти. Вони демонструють відмінну захищеність від температурних коливань, потрапляння вологи та механічного впливу. Догляд за столом трансформером для безпечного використання передбачає протирання поверхні від пилу зволоженою губкою або серветкою.
При догляді за меблями з ЛДСП варто дотримуватись наступних правил:
- уникати використання соди та інших засобів для чищення з абразивними речовинами у складі, адже це може призвести до появи подряпин на корпусі;
- не застосовувати для догляду побутову хімію з агресивними речовинами у складі – зокрема ацетоном, оцтом або кислотами;
- використовувати м’яку тканину або серветку з мікрофібри чи інші матеріали, на поверхні яких немає ворсу, абразивного шару.
Для догляду за столами-трансформерами з ЛДСП допускається застосування засобів з вмістом спирту, поліролей. Хорошим рішенням є засоби для миття скла, які розподіляють на серветці, а вже потім протирають нею поверхню. По завершенні прибирання потрібно витерти стільницю та інші конструкції начисто сухою серветкою.
Якщо підібрані правильні засоби по догляду за меблями, користуватись столами-трансформерами можна десятки років. При цьому вони не втратять початкової насиченості кольорів, міцності конструкції та функціональності, що робить інвестицію максимально виправданою у довгостроковій перспективі.
Правила експлуатації столів-трансформерів
Попри зносостійкість та міцність конструкції, стіл-трансформер з ламінованого ДСП витримує далеко не всі зовнішні впливи. Щоб виріб тривалий час зберігав первинний зовнішній вигляд, при використанні дотримуються наступних запобіжних заходів для стола-трансформера:
- експлуатація в умовах, де температура коливається на рівні 10-40 градусів за Цельсієм, а вологість повітря не перевищує 80%;
- розміщення стола-трансформера на відстані понад 50 см від радіаторів, камінів та інших опалювальних приладів;
- відсутність навіть короткострокового впливу температури понад 85 градусів або нижче -25 градусів;
- підтягування та змащування місць болтових з’єднань, якщо такі є у конструкції;
- запобігання прямого попадання води на крайку стільниці та її довгострокового впливу (допускається потрапляння крапель рідини за умови швидкого видалення);
- встановлення стола-трансформера в місцях, де він не буде знаходитись під прямим впливом сонячних ультрафіолетових променів, адже це може призвести до тьмяності кольору.
Якщо у вас є маленькі діти, то варто уважно стежити за їхніми розвагами. Стіл-трансформер може не витримати суттєвий механічний вплив, в тому числі удари важкими предметами, дряпання. Металеві конструкції завдяки використанню нержавіючої сталі краще витримують потрапляння вологи та вирізняються відмінною зносостійкістю. На стільницю не варто ставити надмірну кількість предметів, особливо на краях, щоб уникнути втрати стійкості та падіння.
За умови дотримання техніки безпеки при трансформації стола та його використанні, виріб прослужить тривалий час. Виготовлення з ЛДСП та металу робить наші рішення стійкішими, хоча вони не є невразливими до зовнішніх впливів. Надмірно високі або низькі температури, суттєва вологість повітря, абразивні хімічні речовини можуть наносити шкоду поверхням, як стільниці, так і корпусу, іншим конструкціям.
Щоб отримати стійкі вироби, купуйте столи-трансформери виключно від перевірених виробників. Наша компанія використовує у виробництві сертифіковану сировину, яка пройшла всі необхідні випробування та має відповідні документи. Не варто економити, намагаючись купити дешевші рішення з ДСП без ламінації, адже це суттєво знижує захищеність конструкції та строк експлуатації стола-трансформера.
Якщо вам потрібна додаткова консультація щодо особливостей догляду та використання стола-трансформера, ви можете поспілкуватись з нашим кваліфікованим менеджером в телефонному режимі або онлайн, отримати розгорнуті відповіді на актуальні питання щодо меблів.